Group invite (2.2.3) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Group
be: Група

en: Subject
be: Тэма

en: Reset
be: Скінуць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Roles
be: Ролі

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
