Group invite (2.2.3) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Group
he: קבוצה

en: Subject
he: נושא

en: Reset
he: איתחול

en: Email
he: דוא"ל

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Roles
he: תפקידים

en: Desc
he: יורד

en: Invitations
he: הזמנות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: No invitations available.
he: אין הזמנות זמינות

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Decline
he: דחייה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Invite members
he: הזמנת חברים
