Group invite (2.2.3) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Group
mg: Vondrona

en: Subject
mg: Lohahevitra
