Group invite (2.2.3) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Subject
sr: Предмет

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Roles
sr: Улоге

en: Sort by
sr: Сортирај по
