Group invite (2.3.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Group
lv: Grupa

en: Subject
lv: Temats

en: Roles
lv: Lomas

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
