Group invite (2.3.2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Body
af: Teks

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Group
af: Groep

en: Subject
af: Onderwerp

en: Reset
af: Herstel

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Roles
af: Rolle

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
