Group invite (2.3.2) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: Group
it: Gruppo

en: Subject
it: Oggetto

en: Reset
it: Ripristina

en: Email
it: E-mail

en: All
it: Tutti

en: Page
it: Pagina

en: Roles
it: Ruoli

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Accept
it: Accetta

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di @operation con argomenti: @args

en: Master
it: Principale
