Group invite (2.3.2) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Accept
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Decline
kn: ತಿರಸ್ಕರಿಸು
