Group invite (2.3.2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: - All -
my: - အားလုံး -
