Group invite (2.3.2) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Body
sk: Text

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Group
sk: Skupina

en: Subject
sk: Predmet

en: Email
sk: E-mail

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Desc
sk: Zostupne

en: Invitations
sk: Pozvánky

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: No invitations available.
sk: Žiadne dostupné pozvánky.

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Decline
sk: Odmietnuť

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args

en: Asc
sk: Vzostupne
