Group invite (2.3.3) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina
