Group invite (2.3.3) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Subject
cy: Testun

en: Reset
cy: Ailosod

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
