Group invite (2.3.3) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: All
ug: ھەممە

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
