Group invite (2.3.3) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Group
uk: Група

en: Subject
uk: Тема

en: Reset
uk: Скинути

en: Email
uk: Електронна пошта

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Roles
uk: Ролі

en: Desc
uk: Спад

en: Invitations
uk: Запрошення

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Accept
uk: Прийняти

en: No invitations available.
uk: Немає запрошень.

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Decline
uk: Відхилити

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Invite members
uk: Запросити учасників
