Group invite (2.3.4) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Group
fi: Ryhmä

en: Subject
fi: Aihe

en: Reset
fi: Palauta

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Accept
fi: Hyväksy

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Decline
fi: Hylkää

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args

en: Master
fi: Isäntä
