Group invite (2.3.4) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Group
hu: Csoport

en: Subject
hu: Tárgy

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Email
hu: E-mail

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Desc
hu: Csökk

en: Invitations
hu: Meghívások

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Accept
hu: Elfogadás

en: No invitations available.
hu: Nincs elérhető meghívás.

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Decline
hu: Elutasítás

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Invite members
hu: Tagok meghívása

en: Invited by
hu: Meghívta

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
hu: A bővítmény letiltotta ezt a mezőt az elvárt funkcionalitásának biztosítása érdekében.

en: Remove member link
hu: Tagi kapcsolat eltávolítása

en: Member account
hu: Tagi fiók
