Group invite (2.3.4) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Group
ro: Grup

en: Subject
ro: Subiect

en: Reset
ro: Resetează

en: Email
ro: email

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Roles
ro: Roluri

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
