Group invite (2.3.5) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Group
da: Gruppe

en: Subject
da: Emne

en: Reset
da: Gendan

en: Email
da: E-mail

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Roles
da: Roller

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: No invitations available.
da: Ingen invitationer til rådighed.

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Decline
da: Afslå

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args

en: Asc
da: Stigende
