Group invite (2.3.5) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Subject
gu: વિષય

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Invitations
gu: આમંત્રણો

en: Apply
gu: લાગુ કરો
