Group invite (2.3.6) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Roles
dz: ལས་འགན།
