Group invite (2.3.6) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Group
fa: گروه

en: Subject
fa: موضوع

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Decline
fa: رد کردن

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
