Group invite (2.3.6) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Group
nl: Groep

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Email
nl: E-mail

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Roles
nl: Rollen

en: Desc
nl: Aflopend

en: Invitations
nl: Uitnodigingen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Accept
nl: Accepteren

en: No invitations available.
nl: Geen uitnodigingen beschikbaar.

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: Decline
nl: Afwijzen

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args

en: Asc
nl: Oplopend

en: Invited by
nl: Uitgenodigd door

en: Invited on
nl: Uitgenodigd op
