Group invite (2.3.6) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Group
vi: Nhóm

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Email
vi: Thư điện tử

en: All
vi: Tất cả

en: Page
vi: Trang

en: Roles
vi: Vai trò

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Accept
vi: Chấp nhận

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Decline
vi: Từ chối

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
vi: Gặp lỗi khi xử lý @operation với tham số: @args

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
