Group invite (2.3.8) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Group
el: Ομάδα

en: Subject
el: Θέμα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
