Group invite (2.3.8) - en to pt translation catalogue (30 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: Group
pt: Grupo

en: Subject
pt: Assunto

en: Reset
pt: Reiniciar

en: All
pt: Todos

en: Page
pt: Página

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Invitations
pt: Convites

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Accept
pt: Aceitar

en: No invitations available.
pt: Não existem convites disponíveis.

en: ‹ Previous
pt: ‹ Anterior

en: Next ›
pt: Seguinte ›

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Decline
pt: Rejeitar

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: « First
pt: « Primeira

en: Last »
pt: Última »

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pt: Ocorreu um erro ao processar @operation com os argumentos: @args

en: Master
pt: Principal

en: Invited by
pt: Convidado por

en: Member account
pt: Conta de membro

en: Invitation has been created.
pt: O convite foi criado.

en: Invite member
pt: Convidar membro

en: Accept invitation and join group
pt: Aceite o convite e entre no grupo

en: Invited user.
pt: Utilizador inválido.
