Group invite (2.3.8) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Group
sl: Skupina

en: Subject
sl: Zadeva

en: Reset
sl: Ponastavi

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Roles
sl: Vloge
