Group invite (3.0.0-alpha2) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Body
ms: Kandungan

en: Submit
ms: Serah

en: Group
ms: Kumpulan

en: Subject
ms: Subjek

en: Roles
ms: Peranan
