Group invite (3.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Group
hr: Grupa

en: Subject
hr: Naziv

en: Reset
hr: Poništi

en: Email
hr: E-pošta

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Roles
hr: Uloge

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args

en: Asc
hr: Uzlazno
