Group invite (3.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Page
ta: பக்கம்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
