Group invite (3.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
