Group invite (3.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Group
hi: समूह

en: Subject
hi: विषय

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Email
hi: ईमेल

en: All
hi: सभी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Roles
hi: भूमिका

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
