Group invite (3.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Group
oc: Grop

en: Subject
oc: Objècte

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Roles
oc: Ròtles

en: Sort by
oc: Triar per

en: Accept
oc: Acceptar

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args

en: Master
oc: Maître
