Group invite (3.0.0-beta3) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Subject
bn: বিষয়

en: Email
bn: ইমেইল

en: All
bn: সমস্ত

en: Roles
bn: ভূমিকা
