Group invite (3.0.0-beta3) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Group
bo: ཁག

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
