Group invite (3.0.0-beta3) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Group
jv: Grup

en: Subject
jv: Subyek

en: Reset
jv: Baléknā

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Roles
jv: Parāgā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
