Group invite (3.0.0-beta3) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Reset
kk: Ысыру

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Roles
kk: Рөлдер
