Group invite (3.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Group
lt: Grupė

en: Subject
lt: Tema

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Email
lt: El. paštas

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Roles
lt: Rolės

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: No invitations available.
lt: Pakvietimų nėra.

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
