Group invite (3.0.0-rc2) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Group
bg: Група

en: Subject
bg: Тема

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Email
bg: Е-поща

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Roles
bg: Роли

en: No invitations available.
bg: Няма покани.

en: Apply
bg: Търси
