Group invite (3.0.0-rc2) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Body
cs: Text

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Group
cs: Skupina

en: Subject
cs: Předmět

en: Email
cs: E-mail

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Roles
cs: Role

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
