Group invite (3.0.0-rc2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Group
ku: گرووپ

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Email
ku: ئیمێل

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان
