Group invite (3.0.0-rc2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Group
mr: समुह

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Email
mr: ईमेल

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
