Group invite (3.0.0-rc2) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Group
ru: Группа

en: Subject
ru: Тема

en: Reset
ru: Сбросить

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Roles
ru: Роли

en: Desc
ru: По убыванию

en: Invitations
ru: Приглашения

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Accept
ru: Принять

en: No invitations available.
ru: Приглашений нет.

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Decline
ru: Отклонить

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ru: Возникла ошибка в процессе @operation с аргументами: @args

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Invite members
ru: Пригласить
