Group invite (4.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Body
am: አካል

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Group
am: ቡድን

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Email
am: ኢሜይል

en: Page
am: ገጽ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Sort by
am: ደርድር
