Group invite (4.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Submit
ar: إرسال

en: Operations
ar: عمليات

en: Group
ar: المجموعة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Roles
ar: الأدوار

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
