Group invite (4.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Operations
bs: Operacije

en: Group
bs: Grupa

en: Subject
bs: Naslov

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Roles
bs: Uloge

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
