Group invite (4.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Subject
ka: სათაური

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Roles
ka: როლები

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
