Group invite (4.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Subject
te: విషయం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Decline
te: తిరస్కరించు

en: - All -
te: - అన్ని -
