Group invite (4.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Body
ur: متن

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Group
ur: گروپ

en: Subject
ur: موضوع

en: Roles
ur: رولز
