Group invite (4.0.0-rc2) - en to es translation catalogue (30 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: Group
es: Grupo

en: Subject
es: Asunto

en: Reset
es: Restablecer

en: Email
es: Correo electrónico

en: All
es: Todo(s)

en: Page
es: Página

en: My invitations
es: Mis invitaciones

en: Invitations
es: Invitaciones

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Accept
es: Aceptar

en: No invitations available.
es: No hay invitaciones disponibles.

en: ‹ Previous
es: ‹ Anterior

en: Next ›
es: Siguiente >

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Decline
es: Rechazar

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
es: Se ha producido un error al procesar @operation con los argumentos : @args

en: Master
es: Máster

en: An error occurred during processing
es: Ocurrió un error durante el procesamiento

en: Invitation has been created.
es: La invitación ha sido creada.

en: You have accepted the invitation.
es: Has aceptado la invitación.

en: My Invitations Link
es: Enlace a Mis Invitaciones.
