Group invite (4.0.0-rc2) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Group
fil: Grupo

en: Subject
fil: Paksa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Page
fil: Pahina

en: Roles
fil: Mga papel
